V najnovšom vydnaí magazínu Vogue sa Selena Gomez postarala o šokujúce vyjadrenia. Fanúšikovia to nechápu, no Sel tvrdí, že sa cíti nedocenená a uvažuje o ukončení jej hudobnej kariéry. Bude teda jej nový španielsky album Revelación posledným?

Je ťažké robiť hudbu, ak vás ľudia neberú vážne. Zažila som momenty, keď som sa sama seba pýtala, aký to má zmysel a prečo to stále robím. Myslela som, že Lose You to Love Me bola tá najlepšia pieseň, akú som kedy vydala, ale niektorým ľuďom to stále nestačilo,” povedala Sel s tým, že skúsi dať vonku ešte jeden projekt. Ak nebude úspešný, pôjde do hudobného dôchodku.

“Chcem sa viac sústrediť na produkciu a herectvo,” tvrdí, pričom ju k tomu rozhodnutiu dotlačil aj fakt, že ju ľudia často vnímajú ako to malé dievča z Disney, čo jej vôbec nepomáha k tomu, aby sa venovala dospeláckej hudbe na profesionálnej úrovni. Aj keď si veľmi váži podporu jej fans, cíti sa nedocenená a to, akým smerom sa jej kariéra bude uberať je na teraz nejasné.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.