Všetci máme z niečoho strach a výnimkou nie sú ani naše obľúbené celebs. Veď aj oni sú len ľudia a niečo im musí spôsobovať husiu kožu… A my vieme, čo!

Shawn Mendes
Nevieme, či má na to nejaký špeciálny dôvod, ale Shawn Mendes sa bojí oceána. „Nie je nič, čo by ma vystrašilo viac, ako keby som sa ocitol sám v oceáne,“ povedal pre MTV.

Kendall Jenner
Trypofóbia
je to, čím trpí Kendall Jenner. Je to strach z nepravidelných zhlukov dierok, ktoré sú napríklad na špongii alebo úli. „Keď  sa na tie dierky pozriem, chytajú ma mdloby, lebo sa v nich môže skrývať hocičo,“ tvrdí.

David Beckham
Ak sa niekto bojí vtákov, hovorí sa, že trpí ornitofóbiou, ktorá je veľmi blízka Davidovi Beckhamovi. A nie je jediný, kto má strach z operencov. Radí sa tu napríklad aj Scarlett Johansson.

Liam Payne
Môže to znieť divne, priam až neuveriteľne, ale Liam Payne má strach z lyžičiek. Príčina jeho koutaliafóbie je tá, že ešte keď chodil do školy, trestom pre neposlušných žiakov bolo umývanie lyžíc, čo Liama veľmi traumatizovalo.

Kylie Jenner
V jednej epizóde Life of Kylie prezradila, že sa bojí motýľov. A zrejme nie je jediná, keďže tento strach má aj svoj vlastný názov – lepidopterofóbia. „Ak si predstavíte motýľa bez krídel, zistíte, že jeho telo vôbec nie je tak pekné,“ povedala Kylie.

Billie Eilish
Vyzerá ako silná a nebojácna žena, no aj Billie Eilish má svoju slabinu. Je ňou oceán. „Bojím sa oceánu a veľrýb. Zvuky, ktoré vydávajú sú pre mňa strašidelným peklom,“ prezradila pre Billboard.

Rita Ora
Ak je niečo, čo desí Ritu Ora, tak je to záchod. „Vždy, keď idem na toaletu, mám pocit, že z neho niečo vylezie. Viem, že tá rúra musí niekde začínať a bojím sa, že zo záchodu niečo vyjde,“ povedala pre U.K. Daily Star.

Johnny Depp
Coulrofóbia
je strach z klaunov, čím trpí aj Johnny Depp. „Desia ma ich namaľované tváre a falošné úsmevy,“ povedal. Keď tak rozmýšľame, zrejme sa nemohol pozerať do zrkadla, keď natáčal film Charlie a továreň na čokoládu.

Orlando Bloom
Ak ide o zvieratá, Orlando Bloom priznal, že má swinofóbiu – bojí sa ošípaných.

Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence je ukecaná a preto nemala problém priznať, že sa bojí množstva vecí. Medzi nimi napríklad duchov, otravných ľudí a trpí tiež arachnofóbiou – strachom z pavúkov.

Channing Tatum
V show Ellen DeGeneres priznal Channing Tatum, že ho desia bábiky – najmä porcelánové. „Myslím si, že sú čudné a vyzerajú ako netvory,“ povedal.

Katy Perry
Nyctofóbia
je strach z tmy, ktorému čelí aj Katy Perry. „Musím spať pri zapnutom svetle, pretože si myslím, že v tme sa deje veľa zlých vecí,“ povedala.

Taylor Swift
Počas diskusie v show Ellen DeGeneres sa Taylor Swift priznala, že sa bojí morských ježkov. A to až natoľko, že je ťažké ju presvedčiť, aby vošla do mora. Okrem ježkov ju ešte desí predstava, že by ju zatkli.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.