9 tipov na vianočné darčeky do 25€

0
1596

Čas do Vianoc sa kráti a ak ešte nemáš všetky darčeky, je najvyšší čas zaobstarať ich. A ak nemáš ani tušenia, čo kúpiť svojim najbližším, prinášame ti pár coolových tipov.


Metalický mini batoh z kolekcie Kendall + Kylie je vhodný pre všetky baby, ktoré so sebou nepotrebujú nosiť veľa zbytočností! Do tohto batohu si hodia peňaženku, mobil, kľúče a môžu vyraziť.
Kúpiš TU.

Milovníci filmov si prídu na svoje s týmto plagátom, ktorý má na sebe 100 magických okienok a každé z nich pod sebou ukrýva nejaký film. Zaručene vyrieši problém s tým, keď človek nevie, čo si má počas voľného času pozrieť.
Kúpiš TU.

Táto nepriehľadnuteľná ľadvinka spraví pod stromčekom radosť každému. A navyše stojí len pár drobných!
Kúpiš TU.

Jednorožce momentálne fičia vo veľkom a preto môže byť správnou voľbou vianočného darčeku aj táto reťaz bielych svietiacich jednorožcov, ktorý vyčarí magickú atmosféru v každej izbe.
Kúpiš TU.

Sladká, voňavá a úžasná. Takéto prívlastky má bomba do kúpeľa v tvare koláčika, vďaka ktorej môže osoba, ktorú ňou obdaruješ, absolvovať kúpaciu kúru v zmäkčenej vode plnej prírodných solí a rôznych voňavých olejov.
Kúpiš TU.

Každú mejkapovú maniačku poteší pod stromčekom tento perfektný set kvalitných štetcov Sephora, ktorý teraz kúpiš za skvelú akciovú cenu. Tak neváhaj, čas sa kráti.
Kúpiš TU.

Máš v okolí niekoho, kto nedá dopustiť na cereálie? Práve pre túto osobu je vhodným darčekom táto miska na cereálie, s ktorou bude jedenie tak zábavné, ako nikdy predtým.
Kúpiš TU.

Sada troch sprejov na tvár s aloe vera a rôznymi vôňami je vhodným darčekom pre každú babu, ktorá má rada pod kontrolou vlhkosť a vôňu svojej pleti.
Kúpiš TU.

Vybitý mobil je v dnešnej dobe hotová katastrofa! Preto je dobré mať pri sebe stále nabíjací kábel, ktorý túto skazu zachráni. Aj preto nesmie medzi našimi tipmi na darček chýbať nabíjací kábel skrytý v štýlovom doplnku. #MustHave
Kúpiš TU.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.