Len rok od vydania jej posledného albumu Rare prichádza Selena Gomez opäť s novou nádielkou hudby. Tentokrát však pôjde o niečo špeciálne. Sel si pre fanúšikov pripravila EP-čko, teda mini album, ktorého songy budú výlučne v španielčine. Projekt s názvom Revelación má plánovanú premiéru 12. marca 2021 a Selena je z neho nadšená.

“Toto je začiatok niečoho, čo som chcela tak dlho preskúmať. Dúfam, že sa vám to bude páčiť rovnako ako mne,” napísala speváčka, ktorej prvý singel z tohto albumu, De Una Vez, zverejnila pred dvomi týždňami.

Vtedy sa vyjadrila, že si myslí, že spev v španielčine jej ide lepšie ako v angličtine. “Už vyše 10 rokov som plánovala vytvoriť nejaký španielsky projekt, prostredníctvom ktorého by som vzdala hold svojim hispánskym koreňom. Tento jazyk mi príde veľmi prirodzený,” povedala pre Apple Music. “Môcť spievať v španielčine mi dodalo silu,” uzavrela. Druhým, čerstvo zverejneným songom z albáča Revelación je Baila Conmigo, ktorý nahrala so spevákom a raperom Rauwom Alejandrom.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.