MARCUS & MARTINUS: najdivnejšie darčeky od fanúšikov

0
4493

MARCUS A MARTINUS priznali, akými darčekmi ich prekvapili fanúšikovia, ale aj to, čo si kúpili za prvé zarobené peniaze a že s dievčatami ešte poriadne ani nechodili!

marcus a martinus

K: Chalani, nemáte pocit, že vás sláva mení?

– Neustále sa snažíme byť sami sebou, nechceme sa meniť a vieme, že keby sa niečo také stalo, naša rodina by nás vrátila späť na zem.

K: Aké to je byť takto známi v takom mladom veku?

– Je to úžasné a nepredstaviteľné, veľmi sa z toho tešíme a ďakujeme každému jednému človeku, ktorý nás počúva a podporuje. Bez tých chalanov a dievčat by sme neboli tam, kde sme, dlžíme im skvelé vystúpenia!

K: Keď sme pri tých vystúpeniach, čo vaše európske turné? Ako to prebiehalo?

– Bolo to neskutočné! Pripravovali sme sa na to veľmi dlho a dali sme do toho veľmi veľa energie. No sme veľmi radi, že sme si všetko tak dobre nacvičili, lebo o to ľahšie to šlo naživo. Európske turné sa nám vydarilo, bolo to úžasné, stretnúť toľko ľudí, ktorí vás majú radi a spievajú si spolu s vami vaše piesne a texty, je to najlepší pocit na svete!

K: Chalani, teraz jedna intímna otázka, máte dievčatá?

– Haha, ja som vedel, že to príde, to zaujíma každého! Nie nemáme, ani jeden z nás. Poriadne sme s dievčatami vlastne ešte ani nechodili. Nemáme na vzťah čas, hudba, nahrávanie a príprava koncertov nám berie veľmi veľa času. Okrem toho sa musíme doma doučiť veci, ktoré máme na samoštúdium, takže medzi týmito aktivitami už veľmi priestor nezostáva. Ale veríme, že raz to príde, hh!

K: Čo ste si kúpili za svoj prvý zárobok?

– Kúpili sme si telefóny, haha! Bolo to po prvom koncerte v Osle, kde bolo štyridsaťtisíc ľudí!

K: Ak sa vám páčila Európa?

– Bolo to úžasné! Európa je krásna. Páči sa nám aj doma v Nórsku, no Európa je veľmi rozmanitá. Boli sme napríklad v Česku alebo v Grécku a bolo tam krásne a teplo, lepšie ako u nás, haha! Konečne sme si užili trocha prívetivejšieho počasia!

K: Mali ste nejaké vtipné zážitky počas turné?

– Myslíme si, že všetko počas koncertov šlo celkom dobre, nepokazili sme žiadnu choreografiu a ani sme, našťastie, nezabudli žiaden text, haha, to by bol trapas! Jediný okamih, ktorý nevyšiel podľa predstáv, bol na začiatku turné, keď sme pred prvým koncertom celý deň preležali v posteli s horúčkami. Po koncerte sme si šli zase ľahnúť. To teda nevyšlo úplne podľa predstáv, ale asi to bolo z toho stresu.

K: Chalani, počúvate svoju vlastnú hudbu?

– Počúvame, no nie tak, že by sme nič in nemali v prehrávači, ide skôr o to, že sa vďaka počúvaniu našich songov, najmä po ich vydaní, rýchlejšie naučíme texty. Ide to omnoho jednoduchšie, ako keby sme sa ich mali učiť naspamäť a dookola čítať.

K: Aké najdivnejšie darčeky ste dostal od fanúšikov?

– Dostali sme veľmi veľa sladkostí a dokonca stroj na popcorn, haha!

Foto: Ta-Tp

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.