Čas letí rýchlo a druhý najstarší syn Beckhamovcov, Romeo Beckham, má už 18 rokov a pekne našliapnutú modelingovú kariéru. Ak sleduješ naše storky na Facebooku a Instagrame, určite ti neušlo, že tentokrát dosiahol ďalší veľký úspech, keď sa objavil na titulke módneho magazínu L’Uomo Vogue.

Ľudia si na jeho nových fotkých ihneď všimli, že sa neskutočne podobá na mamu Victoriu a sexepíl ma po otcovi Davidovi. Obaja rodičia Romea napísali na Instagram, že sú na svojho syna veľmi hrdí.

Photoshoot pre L’Uomo Vogue fotil Romeo v Londýne ešte pred Vianocami a predviedol na sebe mix dizajnérskeho a vintage oblečka. O vydarené fotky sa postarali fotografi Mert Alas a Marcus Piggott, ktorí v minulosti spolupracovali aj s rodičmi Romea, vďaka čomu sa s prostredným synom Beckhamovcov poznajú už roky a na fotení preto vládla uvoľnená atmosféra.

Romeo Beckham prvýkrát okúsil módny priemysel ako 10-ročný, kedy sa stal tvárou značky Burberry v kolekcii jar/leto. V spolupráci s touto britskou módnou značkou pokračoval aj neskôr, keď si o dva roky neskôr zahral v štvorminútovom filme pre ich vianočnú kampaň.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.