Pred necelým rokom sa objavili informácie o pripravovanej spolupráci Billie Eilish so španielskou hviezdou Rosalíou. Už sme ani nedúfali, no nakoniec sme sa dočkali ich duetu Lo Vas A Olvidar. Na tejto novinke začali baby pracovať ešte na začiatku roka 2019 a prvé infošky o ich spolupráci vyšli na svetlo sveta približne o rok neskôr.

Nový singel aj s klipom zverejnili speváčky len deň predtým, ako odznel v špeciálnej epizóde seriálu Eufória s názvom Part 2: Jules. V romantickej skladbe si obe zaspievali po anglicky aj po španielsky. “V tomto songu sa mi podarilo zaspievať tóny, na ktoré som predtým ani nepomyslela,” povedala Billie v rozhovore rádia BBC 1. “Rosalía vie, čo chce. Je to veľmi osviežujúce. Takúto osobu som ešte nestretla. Je to to najmilšie dievča,” komentovala svoju kolegyňu.

Pre Apple Music zasa Billie prezradila, že práve ona presvedčila Rosalíu, aby bola skladba v angličtine aj španielčine. “Vždy som milovala hudbu, ktorá nie je v angličtine. Mám rada songy v jazykoch, ktorými nehovorím. Je naozaj veľa ruských, španielských alebo francúzskych pesničiek, ktoré sa mi páčia,” uviedla Billie, ktorá sa kvôli korone nemohla stretnúť s Rosalíou na natáčaní klipu, a tak každá natočila svoju časť videa zvlášť. To však nemení nič na fakte, že sa naň dobre pozerá.

MEGA plagát Billie Eilish nájdeš v aktuálnom čísle Kamarát Poster a na speváčku natrafíš aj v Zimnom magazíne Kamaráta – práve v predaji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.