Ak pravidelne čítaš Kamoša, určite ti neušla informácia, že počas prvej vlny koronavírusu Zendaya tajne natočila film Malcolm & Marie s Johnom Davidom Washingtonom. Dej tejto romantickej drámy sa odohráva prevažne v priestoroch jedného domu, keďže štáb kvôli opatreniam nemal veľa možností točiť na rôznych miestach.

Zendaya s Johnom stvárňujú pár, ktorý prechádza veľkou krízou a čelí nemalým problémom. Očakávania, či ich vzťah prejde touto ťažkou skúškou sú naozaj veľké. Zaujímavosťou je, že aj keď bola snímka natočená v modernej dobe 21. storočia, celý film je čiernobiely.

Za celým týmto projektom stojí Sam Levinson, ktorý má na svedomí aj úspešný seriál Euphoria. Aj keď Malcolm & Marie premiéruje na Netflixe už 5. februára, prvého traileru sme sa dočkali až teraz. Presvedčí ťa a nájdeš si čas na tento film, ktorý má od kritikov veľké očakávania aj napriek tomu, že bol natočený len za dva týždne?

Ak ti v zbierke plagátov chýba Zendaya, bež si do stánku po aktuálne číslo Kamarát Poster, v ktorom je na jednom z plagátov aj ona!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.