Obrovský šok pre fanúšikov! Separ odhalil svoje tajomstvo, ktoré niekoľko mesiacov tajil. Bola mu diagnostikovaná rakovina. „Posledné tri mesiace som strávil na chemoterapii. Áno, rakovina. Chemoterapia a jej následky sú najväčšie peklo, čo som kedy zažil. Netušil somm, v jak hroznom fyzickom stave sa vie človek ocitnúť,“ priznal raper, ktorý sa podľa jeho slov najprv chcel liečiť alternatívnymi metódami, no nakoniec pristúpil k operácii a chemoterapii, ktorá, zdá sa, zabrala.

Separ počas chemoterapie.

„Lekár mi do huby povedal, že nemám čas špekulovať. Chemo zabrala. Prvé výsledky hovoria, že ÁNO. Čakám ešte na jednu správu od človeka z CT, ale vyzerá, že som vyhral. Enormne ďakujem mojej mame, ktorá sa vrátila zo Švajčiarska, aby bola pri mne, keď som bol v úplnom kreku,“ napísal.

Kvôli zákernej chorobe sa nemohol stýkať ani so svojou dcérou a nevlastným synom. “Deti som nevidel 2,5 mesiaca, keďže moja imunita v tejto COVID diskotéke bola riziková. Keď sme sa videli prvýkrát, bolo to jak ohňostroj emócií,” vyjadril sa s tým, že nechce, aby ho teraz ľudia ľutovali. Svojim priznaním chce motivovať ľudí, ktorí s rakovinou bojujú. “Dobrý mindset je základ,” uzavrel a my mu prajeme veľa zdravia.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.