Už dnes dropol svoju novú dosku WONDER a pri tento príležitosti chalanisko poskytol nový rozhovor! Čo prezradil o úzkosti, láske, novom albume, spolupráci s Justinom a novom songu MONSTER, hudbe a šťastí? Čítaj!

O HUDBE: “Milujem hudbu aj v tej najjednoduchšej forme. Je to skvelá vec, ktorá ma neskutočne baví. Aktuálne mám však 22 a vnímam, že život nie je len o hudbe. Myslím si, že je to o tom, aby sme sa stali svetlom, ktoré šíri lásku. Sám som jej obdržal za tie roky tak veľa, že ju už chcem len rozdávať.”

O LÁSKE: “Keď sa zamiluješ po prvýkrát, udeje sa kopec vecí. Cítiš ten pocit, ako ti je niekto oporou a naopak, vieš, že to má perspektívu, vieš, že je to krásne. Bavíte sa navzájom a užívate si spolu každú jednu sekundu. No a keď sa nudíte, pozeráte spolu celý deň filmy haha.”

O SEBALÁSKE: “Nevieš byť najlepšou verziou syna, brata či priateľa alebo kamoša, ak tu nie si v prvom rade pre seba samého, ak si na seba nedávaš pozor a nevenuješ sa svojmu srdiečku, priestoru a energii. Čím bližšie sa dostaneš k podstate a slobode, ktorú v sebe nosíš, tým viac priestoru ti zostane pre iných ľudí okolo.”

O CITLIVOSTI: “Vždy som vnímal seba samého ako citlivku haha, koniec koncov, otvorene hovorím o svojej úzkosti. Som cool, som citlivý, som zraniteľný… a potom sa ocitnem s priateľkou a imidž slabého muža nie je až taký sexi haha. S Camilou sme už mali aj mesiac, počas ktorého sme sa spolu skoro vôbec nebavili. Moje návaly úzkosti boli intenzívne a ja som nechcel, aby ma videla slabého. Takmer som to medzi nami zničil.”

O SPOLUPRÁCI S JUSTINOM BIEBEROM: “Song MONSTER som mal v šuflíku už dlhšie. S Justinom sme sa skamošili len nedávno a rovno som mu navrhol, aby sme šli do toho — spravíme song o tom, ako spoločnosť dáva celebrity na piedestál len preto, aby mohla sledovať ich následný pád. Hneď ho to chytilo!”

O ALBUME V PANDÉMII: “Karanténa bola náročná, no dala mi dôležitú vedomosť: že vlastne nemôžeš odísť. V Miami sme žili s Camilou a jej rodičmi a sestrou. Prvý týždeň ma chytala čistá panika, no potom som si zvykol na to, že každý večer zaspávam v rovnakej posteli, že treba navariť večeru a vyniesť bielizeň. Viem, znie hlúpo, ale keď si na ceste okolo sveta od svojich 15, nepamätáš si, ako vonia čerstvo opraná bielizeň haha. Pre mňa veľmi upokojujúco.”

O ŠŤASTÍ: “Poviem to takto — som tu. Mal som kopec veľkých songov, precestoval som celý svet a splnil si svoje sny, dokonca niekoľkokrát. Pravdou však je, že neexistuje dostatočný počet #1 songov v rebríčkoch, neexistuje dostatok vypredaných štadiónov, ktoré ťa spravia happy… pravdou je, že šťastie nájdeš v súčasnosti a tam, kde si a s tým, aký si.”

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.