V najnovšej epizóde show Ellen DeGeneres sa na pokec zastavil Justin Bieber. Rozprávali sa na rôzne témy a Ellen to nedalo a Justina sa opýtala na jeho vlasy, ktoré si už dlhšiu dobu nedal ostrihať. Prečo si neskočí ku kaderníkovi? “Heh, moje vlasy sú trochu dlhé, že? Nechávam si ich narásť, kým nebudú také, aké mal Brad Pitt vo filme Legends of the Fall,” povedal spevák, na čo Ellen reagovala slovami, že o chvíľu si bude môcť robiť ponytail.

Justin Bieber v show Ellen DeGeneres.

Okrem vlasov spolu táto dvojka rozoberala aj trochu súkromnejšiu tému, ktorou sú deti. “Raz chcem mať deti s Hailey a na chrbte si nechávam voľné miesto na tetovanie venované im. Chcel by som mať veľa detí, ale určite to veľmi závisí aj od Hailey. Je to jej telo a môže si s ním robiť čokoľvek chce. Ale myslím, že chce minimálne dve alebo tri deti chce,” prezradil, no na svojich potomkov si ešte bude musieť počkať. “Hailey má stále nejaké ciele, ktoré chce ako žena dosiahnúť. Nie je preto na deti ešte pripravená, ale myslím si, že je to v poriadku,” uzavrel.

Justin Bieber v show Ellen DeGeneres.

Rozhovor s Justinom si prečítaš aj v špeciálnom dvojčísle Kamaráta a na plagáte ho máš v aktuálnom vydaní Kamarát Poster!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.