Možno by ste to nepovedali, ale Rita Ora už oslávila svoje 30. narodeniny! Napriek zákazu zhromažďovania sa a lockdownu sa v Anglicku, kde žije, rozhodla zorganizovať narodeninovú žúrku. Na jej oslavu prišlo do reštiky v Londýne asi 30 ľudí, medzi nimi napríklad aj Cara Delevingne, a veľkú párty neprerušil ani príchod polície, ktorej neotvorili dvere. Zábava pokračovala až do rána a po tom, čo Rita vytriezvela, sa za svoj čin ospravedlnila.

Rita Ora oslávila 30tku.

“Zúčastnila som sa malého stretnutia s niekoľkými priateľmi, aby sme oslávili moje tridsiate narodeniny. Bolo to spontánne rozhodnutie urobené v mylnom presvedčení, že lockdown sa už skončil a bude to v poriadku… Hlboko sa ospravedlňujem za to, že som porušila pravidlá a chápem, že som tým ohrozila ľudí. Bola to vážna a neospravedlniteľná chyba v úsudku. Uvedomila som si, aké nezodpovedné bolo moje konanie a preberám plnú zodpovednosť, napísala Rita, ktorá za svoju oslavu dostala pokutu 10 tisíc libier. Snáď sa z toho poučí.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.