Prišiel čas zlomiť ďalšie rekordy! Čo všetko potrebuješ o novom albume “BE” vedieť a na aké dosky sa do konca roka ešte tešíme? Čítaj!

BTS sú s5! Po tom, ako dobili rebríčky s hitovkou DYNAMITE, sú pripravení dobiť svet s novým albumom s názvom BE!

Doska vychádza celosvetovo ešte tento rok 20.11. a ty si ju môžeš predobjednať už dnes, napríklad na Weverse!

Ak skočíš po deluxe edícii, čaká na teba kopec exkluzívnych bonusov: originálne CD, fotokniha, kniha o výrobe albumu, lyrický poster, 8 fotokariet, fotorámik, sedem pohľadníc a ďalší exkluzívny poster!

Aby toho nebolo málo, nové dosky tento rok vydá kopec ďalších umelcov, ktorých ľúbime. Tu máš všetkých na jednej kope!

  • ALICIA KEYS odložila vydanie novej dosky s názvom ALICIA z tohtoročnej jari na zimu kvôli pandémii nového koronavírusu. Na novom albume má aj song UNDERDOG, ktorý spolu s ňou napísal Ed Sheeran!
  • Len začiatkom októbra vyšla nová doska BLACKPINK. Baby z ázijskej k-popovej kapely ju nazvali dosť neoriginálne — THE ALBUM — no zdá sa, že to fanom neprekáža. Albáč obsahuje spoluprácu s Lady Gaga či Selenou Gomez!
  • Do konca roka by mala s novou doskou prísť aj CARDI B. Tá zatiaľ vydala len hitovicu WAP a ak mala niečo naznačiť, tak hlavne to, že jej nový album bude masaker!
  • DRAKE je ako stroj, ktorý nepotrebuje pauzu. Jeho šiesty album CERTIFIED LOVER BOY je na spodnutie a my sa už dnes nevieme dočkať!
  • Začiatkom decembra dá vonka nový album WONDER aj spevák SHAWN MENDES!
  • Do konca roka už ohlásila dosku aj LANA DEL RAY. Tá pustí vonka svoj v poradí 7. štúdiový album CHEMTRAILS OVER THE COUNTRY CLUB už 10. decembra — alebo 7. januára. Hudobné vydavateľstvo ešte nerozhodlo.
  • Títo umelci už majú nové albumy hotové, no stále čakáme na ďalšie oficiálne info a hlavne dátumy vydania: COLDPLAY, DEMI LOVATO, FLUME, IGGY AZALEA, JONAS BROTHERS, KHALID, MIA, NICKI MINAJ, ONE REPUBLIC, POST MALONE či ZEDD!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.