Po spoločnom hite Love Yourself sa Justin Bieber a Benny Blanco opäť spojili. Vznikla z toho emotívna skladba Lonely. Na jej tvorbe sa podieľal aj brat Billie Eilish, Finneas, a Justin v nej spomína na svoje začiatky, kedy sa stal celosvetovo známym, no cítil sa osamelý a nikto mu nepomohol. Mladého Justina si v klipe zahral úspešný 14-ročný herec Jacob Tremblay.

„Aby som bol úprimný, je pre mňa náročné počúvať konečnú verziu pesničky, keď vezmem do úvahy, že bolo ťažké prejsť si niektorými z tých kapitol. Dúfajme, že rozprávanie tohto príbehu povzbudí ostatných, aby sa otvorene vyjadrili, čo sa deje v ich vnútri,“ povedal Justin, ktorý v novinke Lonely dopodrobna opísal negatíva slávy.

Justin stvárnil v klipe Jacob Tremblay.

“Všetci sa niekedy cítime strašne osamelí, všetci sa vždy snažíme hrať na superhrdinov a potláčať svoje pocity a neustále byť silní, ale je úplne v poriadku dať si dole supermanský plášť a použiť ho ako vreckovku, keď treba,“ doplnil ho Benny Blanco.

Justin Bieber a Benny Blanco

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.