Nie je len herec, spevák a model, ale aj módny dizajnér! Michele Morrone sa spojil so šikovnou dizajnérkou Chiarou Pollano a spoločne uviedli na trh novú značku dámskeho oblečenia Aurumroma. Tá sa zameriava na dámske plavky, pričom je inšpirovaná dávnou históriou talianskeho dedičstva a umením, ktoré stelesňuje kultúru Rímskej ríše.

Jednotlivé kúsky sú ručne vyrábané v Taliansku z talianskych látok a túto krajinu majú aj reprezentovať. “Je to náročná práca ale s Michele to ide fakt skvele,” pochvaľuje si Chiara. Heslom Aurumromy je dávať ženské telo vždy na prvé miesto. Michele chce so svojou značkou predefinovať zmysel ženskej módy a svoju odvážnu víziu začína dosahovať s týmto talianským oblečením.

Takto pracovali Michele a Ciara na prvej kolekcii Aurumromy.

Chcel som vytvoriť niečo podľa seba. Niečo, na čo sa budem rád pozerať. Táto značka je tu pre každého, či už ste vysoká, nízka, chudá alebo tučná,” povedal Michele. Úplne pre každého ale táto značka nie je. Ceny jej produktov sa pohybujú od 100 až do 300 eur. Čiže ak nie si ochotná minúť na plavky takúto závratnú sumu, e-shop Aurumroma si ani neotváraj.

Aj toto sú plavky navrhnuté by Michele Morrone.

Ak chceš spoznať Michele Morrone bližšie, čítaj septembrového Kamoša a nezabúdaj, že jeho plagát máš v aktuálnom vydaní Kamarát Poster!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.