Nová komédia AKO DOSTAŤ DEDA Z DOMU od dnes v kinách!

0
1207
WWG_04240.RAF

Skvelá americká rodinná komédia s ROBERTOM DE NIROM v hlavnej úlohe! Ako „foter“ robil peklo zo života Benovi Stillerovi, ako dedo je to ešte drsnejší protivník! kto zvíťaqzí v boji o izbu? Dedo alebo jeho vnuk?

WWG_04859.RAF

Peter toho so svojím starým otcom prežil veľa. Vždy mali k sebe blízko a obaja sa tešili, že budú bývať spolu. No trochu sa prepočítali… Dedkovi má totiž Peter prepustiť svoju izbu – svoje teritórium, svoje výsostné kráľovstvo! Staré priateľstvo je v okamihu zabudnuté a z deda sa stáva pre Petra nepriateľ číslo jeden, ktorý musí za každú cenu preč z domu! Peter vyhlási dedovi vojnu bez zľutovania a nachystá naňho sériu majstrovsky naplánovaných pascí! Väčšina starých otcov by sa po toľkých kanadských žartíkoch radšej pobrala do domova dôchodcov, ale tento dedo je tvrdší, ako vyzerá. Rozhodne sa nevzdať! Prijme vojnový stav ako výzvu a pustí sa do boja. Akciu strieda protiakcia, po každom zákernom útoku prichádza ešte zákernejšia odpoveď. Boje sa stupňujú, no víťaz môže byť len jeden. Vojna sa rozhodne na veľkej trampolíne, kam si Peter privedie posily zo školy a dedo posily, narodené pred mnohými rokmi…

WWG_04240.RAF

Úžasná rodinná komédia o neľútostnej vojne vnuka a jeho starého otca je nabitá okrem Roberta De Nira aj ďalšími hereckými hviezdami a do vojny sa zapletú aj UMA THURMAN, JANE SEYMOUR a CHRISTOPHER WALKEN! A to všetko pod taktovkou skvelého režiséra TIMA HILLA.

WWG_01538.RAF

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.