ĽADOVÉ KRÁĽOVSTVO 2 malo v kinách rekordný štart!

0
2367
FROZEN 2 - In Walt Disney Animation Studios’ “Frozen 2, Elsa, Anna, Kristoff, Olaf and Sven journey far beyond the gates of Arendelle in search of answers. Featuring the voices of Idina Menzel, Kristen Bell, Jonathan Groff and Josh Gad, “Frozen 2” opens in U.S. theaters November 22. © 2019 Disney. All Rights Reserved.

Pokračovanie obľúbenej animovanej rozprávky ĽADOVÉ KRÁĽOVSTVO 2 vyštartovalo v našich kinách s rekordnou návštevnosťou! Za prvé štyri dni premietania videlo film vyše 87 tisíc divákov a je to tak najsilnejší tohtoročný štart filmu hneď po Avengers Andgame!

Prvý film Ľadové kráľovstvo prišiel do kín ešte v roku 2013 a okamžite po uvedení sa stal absolútnym hitom. Teraz, po šiestich rokoch, sme sa dočkali jeho pokračovania. Na filmové plátna sa vracajú všetky známe postavičky a pribudne aj niekoľko nových! Elsa, Anna, Olaf, Kristoff a Sven v dlhoočakávanom pokračovaní úspešnej animovanej komédie štúdia Disney!

Dej filmu sa odohráva tri roky po udalostiach z prvého filmu. Po zdanlivom happyende sa do kráľovstva Arendelle opäť vkráda nebezpečenstvo. Kráľovná Elsa počuje tajomné hlasy zo Severu, tie ju akoby volajú a ona nemôže volaniu odolať. Vydáva sa tak do neprebádaných oblastí. Nebude však sama. Po jej boku verne stojí jej sestra Anna, Kristoph, sob Sven a nebolo by to Ľadové kráľovstvo bez popleteného snehuliaka Olafa!

Práve tajomné hlasy majú doviesť Elsu na miesta, ktoré skrývajú pôvod jej ľadových schopností, no nájde tam čosi viac a navyše bude musieť znova zachraňovať celé kráľovstvo! V jednotke sa Elza obávala, či jej schopnosti nie sú pre svet príliš mocné a nebezpečné. V dvojke však musí dúfať, že sú dostatočné!

Film je premietaný so slovenským dabingom a predstavujú sa v ňom napríklad LUCIA BUGALOVÁ ako Anna, ANDREA SOMOROVSKÁ ako Elsa, JURAJ KEMKA ako Kristoff, MARTIN MŇAHONČÁKk ako Mattias a MONIKA HILMEROVÁ ako Iduna!

O tom, že aj z dvojky bude opäť absolútny kinohit, svedčí aj to, že trajler si za prvé dva dni pozrelo viac ako 10 miliónov ľudí!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.