Svojim fanúšikom dala Demi Lovato nový update o jej pripravovanom siedmom štúdiovom albume. Poslednú dosku vydala speváčka ešte v roku 2017 a tak je už najvyšší čas na jej novú hudbu. A vraj na nej usilovne maká.

“Pracujem na tom. Pravidelne chodím do štúdia aby som to dokončila. Celé to však nabralo iný smer,” hovorí Demi. “Je totiž zrejmé, že môj život sa veľmi zmenil. Najskôr bol môj siedmy album príbeh o všetkom tom, čo sa stalo, ale odrazu sa všetko vyvinulo úplne inak a vo svojom živote som tam, kde som. Je krásne rozprávať svoj príbeh a som šťastná, že toto svoje rozprávanie môžem zahrnúť do svojho nového projektu. Nemám žiadnu časovú os a neviem, kedy to vyjde, ale pracujem na tom,” povedala Demi pre USA Today a my sa tešíme spolu s ňou. Sme radi, že jej život sa otočil k lepšiemu a že sa to odzrkadlí aj na jej hudbe. Btw ak ti chýbajú jej novej piesne, vypočuj si Lonely Hearts Remix od JoJo, na ktorom Demi spolupracovala.

O všetkých newskách zo života Demi Lovato, o jej šťastí, láske a snúbencovi čítaj v septembrovom Kamošovi!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.