ALESS má tanečnú baladu!

0
779

ALESS LETO UKONČUJE TANEČNOU SKLADBOU “BALANCE”, KTORÁ JE PILOTNOU SKLADBOU NOVÉHO ALBUMU!

Už počas karantény ohlásila mladá speváčka a raperka ALESS nový album s názvom “BALANCE” na september tohto roku. Viac o tom, kto bude na albume alebo akým pôjde smerom neprezradila, až do pilotnej skladby z albumu, ktorý vyšiel v stredu s rovnomenným názvom ako samotný album “BALANCE” / https://www.youtube.com/watch?v=Ek-vXNQb6HI /.

Prvá skladba z pripravovaného albumu uzrela svetlo sveta a to, že celkovo album bude úplne iný ako “DRUHÁ ŠANCA” svedčí aj žáner piesne, ktorým raperka pocitovo predĺžila aj leto 2020. “Skladba “BALANCE” je šťastná skladba, ktorá má dávať ľuďom pocit usmiať sa, neriešiť, ale zároveň dať silu a odvahu nebáť sa a ísť si za svojim. Byť tak trochu sebecký a myslieť aj na to svoje šťastie, nielen na štastie všetkých naokolo. Lebo ak sme sami so sebou spokojný a šťastný, tak všetko ide lepšie. Treba natom pracovať, na sebe, na svojej spokojnosti a štastí. Myslím, že aj samotná situácia, ktorá nás uväznila na chvíľu doma, nám ukázala, že všetko je pominuteľné, a preto si treba robiť radosť a užívať si prítomný okamih, no treba mať v sebe hlavne životný balance”, vyjadruje svoje emócie zo skladby Aless. Tentokrát sa o hudbu postaral DJ SALKIN, ktorý raperke vytvoril housový podcast, kde pretavila svoj hlbší text. Klip sa točil v známom vodnom športovom areáli v Bratislave s tanečeným backroundom WoMans Group. „ Už sa neviem dočkať, keď dám von nový album „BALANCE“. Mám pocit, že aj čo skladba, to iný žáner, tak som zvedavá, čo povedia na tento album, ktorý oproti minulému albumu bude pozitívnejší, energickejší a celkovo dynamickejší aj textovo. Som rada, že robím hudbu pocitovo a nie podľa trendov, baví ma experimentovať a nerobím hudbu pre jednu cieľovku, ale pre tých všetkých. Preto aj pilotná skladba sa volá rovnako ako album –  „BALANCE“, pretože takto to momentálne cítim nielen hudobne, ale aj vo svojom živote“, uzatvára Aless.

Music by SALKIN, ZIZ ( Nico Deinert) Lyrics by ALESS Recorded at La familia de Sangre studios Mix&Master: Matej Straka, Patrik Rivier Video: Bixo, Radoslav Hajnoš Production: Matúš Bielik Coloring & Edit: Martin Miko Dancers: WoMans Group

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.