Seriálová dráma NORMAL PEOPLE je vonku len pár mesiacov a už stihla poblázniť milióny po celom svete. O čom je nový írsky seriál?

Story: NORMAL PEOPLE sleduje osudy Marianne a Conella, dvoch mladých ľudí, ktorí pochádzajú z rozdielnych rodín, no žijú v malom írskom mestečku. Ich ľúbostný život je ako na hojdačke – a z nejakých zvláštnych dôvodov sa z času na čas pretína.

“Na seriál máme samé skvelé odozvy. Som z toho príjemne prekvapený. Nikdy som nečakal, že sa nám podarí dosiahnuť takúto sledovanosť,” hovorí sympoš Paul Mescal, ktorý stvárňuje jednu z hlavných postáv. 

“Do tohto projektu som sa zamiloval ešte pri čítaní knihy. Nevedel som Marianne a Conella dostať z hlavy, čo je prvý krok k tomu, aby ste sa zaľúbili haha,” pokračuje. Produkcia ho obsadila medzi prvými hercami a počas kastingu to skúšali s mnohými herečkami. Pocítil rozdiel, keď na kasting prišla Daisy, ktorá hrá Marianne? “Hej, bol to pre mňa úplne nový pocit, na ktorý nie som zvyknutý. Bolo tam množstvo talentovaných herečiek, ale na konci dňa to nebolo o talente, ale o tom, aby sme pre mňa a Marianne našli ten správny priestor, to správne spojenie, tú správnu iskru.”

Tvorcovia napokon obsadili Daisy a výsledok je jedna z najsympatickejších televíznych dvojíc posledného desaťročia :3! Neveríš? Pusti si trailer!

FUNFACTS:

Po skončení natáčania daroval Paul svojej hereckej kolegyni Daisy náhrdelník, ktorý patril jeho postave. Aww!

Štáb točil showku v Írsku, ako kulisy poslúžilo čarovné prostredie miest Carricklea, Streedagh Point či Shankill.

Hlavná postava, ktorú hrá Paul Mescal, sa vo viacerých scénach objavila úplne nahá! 😮

Seriál má aktuálne 12 epizód a jednu sériu, Hulu zatiaľ nepotvrdilo pokračovanie! “O druhej sérii sa hovorí aj nie, zatiaľ o nej s Daisy nič nevieme. V prvej sérii sme zhtli celú knihu, takže tá linka je uzavretá. Ale vieš ako sa hovorí – nikdy nehovor nikdy,” dodal Paul! 

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.