Na svete je ich prvý spoločný potomok! Katy Perry & Orlando Bloom sa so svetom podelili o túto radostnú správu prostredníctvom nadácie UNICEF. Ich dcérka dostala meno Daisy Dove Bloom. “Vznášame sa od radosti z toho zázraku, že naša dcéra prišla na svet bezpečne a v zdraví,” uviedli na začiatku vyhlásenia snúbenci Katy a Orlando.

Fotka, na ktorej držia Katy a Orlando rúčku ich dcérky.

“Uvedomujeme si, že my sme tí šťastní, no nie každý môže mať pokojný zážitok z pôrodu, ako sme mali my. Komunity na celom svete stále trpia nedostatkom zdravotníckych pracovníkov a každých jedenásť sekúnd zomiera tehotná žena alebo novorodenec, a to najmä z dôvodov, ktorým sa dá predchádzať. Kvôli COVIDu-19 je ohrozených oveľa viac novorodencov z dôvodu zvýšeného nedostatočného prístupu k vode, mydlu, vakcínam a liekom, ktoré bránia chorobám. Ako rodičom novorodenca nám to láme srdcia a súcitíme s problémami rodičov ešte viac než kedykoľvek predtým,” odkázali čerství rodičia a zároveň vyzvali ľudí, aby podporili ich stránku DDS, ktorá vznikla na počesť narodenia ich dcérky a bude pomáhať tam, kde je potrebné. “Na oslavu dobrého srdca našej dcéry, my už teraz vieme, že ho má, sme založili stránku, kde môžete prispieť. Podporíte bezpečný štart do života mnohých detí a zdravší svet pre každé jedno dieťa. Veríme, že vaše srdcia zakvitnú štedrosťou,” vyjadrili sa pre UNICEF.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.