Už v Letnom magazíne Kamaráta sme ťa informovali, že Cole Sprouse a Lili Reinhart sa rozišli. Dlhé týždne sa k tomu nikto z dvojice nevyjadril, až sa napokon rozhodol prehovoriť Cole. Lili si svoje súkromie prísne stráži a preto nie je prekvapením, že s informáciami prišiel Cole a nie ona. Každopádne napísal naozaj pekné slová.

„S Lili me si v januári tohto roku dali pauzu a následne sme sa v marci rozhodli defiinitívne rozísť. Bola to úžasná skúsenosť a vždy budem šťastný a vďačný, že som mal možnosť sa takto zamilovať. Prajem jej len lásku a šťastie v ďalšej ceste. To je všetko, čo k tomu poviem a na ostatnom, čo budete počuť, nezáleží,” napísal Cole a ešte upozornil na to, že Lili vychádza nový film Chemical Hearts, ktorý bude podľa neho úžasný tak, ako všetko, čo robí. My osobne dávame ich vzťahu stále šancu. Možno si k sebe ešte nájdu cestu na natáčaní 5. série Riverdale, ktoré pred pár dňami po niekoľkomesačnej pauze pokračuje.

Cole a jeho dvojičku Dylana máš na plagáte v novučičkom vydaní Kamarát Poster, už v predaji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.