Ed sa rozrozprával o svojich psychických problémoch a útrapách so závislosťou a prezradil tiež, že najhoršie v živote sa mal v roku 2015 – v najväčšom peaku jeho kariéry! 😮

“Bol som na zlej diéte, pil som a vyhýbal som sa dennému svetlu… Necvičil som. Myslím, že šport je mega dôležitý na to, aby som bol v živote happy,” povedal v nedávnom rozhovore! “Bol som na turné, zostával som dlho hore a prepil celé noci a potom som prespal celý deň v buse zaparkovanom pri pódiu. Zobudil som sa, dal som koncertík, vypil som si a naspäť do autobusu. Slnko som nevidel asi 4 mesiace.”

“Je to mega na začiatku, je to rock’n’roll a fun, no potom sa to zmení v životný štýl a je to len smutné. Nakopilo sa to, vykŕmil som sa a necítil som sa dobre.”

Spevák sa samého seba často pýtal, aký má jeho život zmysel. Priznal tiež, že v tom čase trpel záchvatmi paniky, akonáhle uvidel preplnené haly a davy na uliciach. “Mám asi zvláštnu paranoju, ktorá predpokladá, že všetci ľudia sú strašní, aj keď je vlastne opak pravdou. Kopec z nich sú zlatíčka,” pokračuje. “Čítam teraz knižku od Eltona Johna a vidím, že viacero umelcov si prešlo tým, čím som si prešiel ja. Spomína tam, že prejedal z depresie a so zmrzlinou skončil, až keď ju vyvracal na wc. Hovorím si, že presne toto som sám zažil hah. Skončil veľmi smutný a v depresii.”

“Myslím, že život so závislosťou je náročný. Je dôležité držať sa pri zemi a vedieť, kde je zdravá miera. Cukor, sladkosti, fastfood, drogy, alkohol a ďalšie veci ti chutia tým viac, čím viac ich do seba pcháš, no v skutočnosti je to pre teba a tvoje telo to najhoršie.”

“Zo zásady nerobím nič na pol plynu a moje tetovania sú dôkazom,” povedal. “Takže ak som mal chuť na víno, nedal som si len pohárik, vždy som si vypýtal rovno fľašku. A potom ďalšiu.”

Ed priznal, že odkedy si dal pauzu od sociálnych sietí, cíti, že sa jeho stav rapídne zlepšil. “V 2015 som bol na telefóne asi 19 hodín denne. Postoval som, sharoval, komentoval,… To šialenstvo muselo skončiť a po turné som skúsil žiť bez mobilu. Odvtedy sa cítim mega dobre,” dodal.

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.