A rozprávke je koniec. Po takmer štyroch spoločných rokoch to medzi sebou ukončili Pil C a jeho snúbenica Natália, známa ako Naty Kerny. Dvojica to spolu ťahala od doby, kedy rozbehol Pil C svoju kariéru a vydal svoj prvý singel Pompeje. Ten nezmenil život len jemu, ale aj Natálii, ktorá sa doňho prostredníctvom jeho hudby platonicky, a neskôr aj reálne zamilovala.

Vo vzťahu im to klapalo a tak Pil C požiadal Natáliu o ruku v januári minulého roka na dovolenke. Ona povedala áno a my sme sa tešili na svadbu, ale márne. Kým Pil C sa zatiaľ k ničomu nevyjadril, Natália potvrdila, že už netvoria pár, a to naozaj krásnymi slovami.

“Už keď som počula tvoj hlas prvý raz, chcela som, aby patril do môjho života. Stalo sa. Vysnívala som si ťa. Trúfalo som ti napísala “marry me”, až sa to takmer stalo skutočnosťou. Výnimočná láska, s ktorou sme dokázali veľké veci. Odovzdali sme si všetko, a dnes už sa každý uberá svojou cestou. Ďakujem že si bol mojou oporou, a že si ma naučil milovať aj samu seba. Prajem ti nekonečno lásky, lebo na konci našich dní, bude mať hodnotu len to, či sme milovali dostatočne. My na to máme. Toto sú slová na rozlúčku,” napísala Naty. O rozchode sa Pil C zrejme vyjadrí prostredníctvom hudby, keďže 28. augusta plánuje vydať jeden z jeho najsilnejších songov.

Pil C a Naty spolu precestovali svet.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.