Jimmy Butler je basketbalista NBA, ktorý hraje za Miami Heat, olympijský víťaz – a údajne je aj novým objavom Seleny Gomez. Dvojicu videli prvýkrát spolu na utajenom rande v luxusnej reštaurácii Lucien v New Yorku. Odvtedy si spolu vyšli ešte niekoľkokrát von a zdá sa, že si celkom rozumejú.

Jimmy je prvým chlapom, ktorý sa po dlhšej dobe objavil po boku Seleny Gomez a sme plní očakávania, či medzi nimi, aj napriek skoro 40 centimetrovému výškovému rozdielu, vzplanie láska. Pre Jimmyho by to nebola prvá celebritná frajerka. V minulosti chodil napríklad s Shay Mitchel a mal blízko aj k Miley Cyrus.

Zaujímavé je, že len pred pár týždňami Sel v rozhovore priznala, že je single a že je podľa nej ťažké nájsť si niekoho počas karantény. Povedala, že aj keď vo väčšine svojich skladieb spieva o tom, ako chce lásku a vzťah, v skutočnosti to až tak vážne nemyslí – s chlapcami je podľa nej až príliš veľa práce. Či si dá tu námahu pracovať na vzťahu s Jimmym budeme určite sledovať.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.