Ťažko sa tomu verí, ale začiatkom mesiaca oslávil MITCHEL MUSSO svoje 29. narodky! Keď sa obavil v seriáli Hannah Montana po prvýkrát, mal len 15 rokov! Ikonický seriál začal Disney Channel vysielať 24. marca 2006 a fanovia neveria, že odvtedy stihlo prejsť už celých 14 rokov! Máme pocit, že to bolo len včera, kedy sme čakali na nové dobrodružstvá Miley Cyrus, Mitchela a Emily Osment! 

Pre tých, čo si seriál nepamätajú, sa story točila okolo Miley Stewart, ktorá v tajnosti žila dvojaký život – cez deň bola normálnou školopovinnou babou, no v noci sa premenila na popovú hviezdu! 4 série vznikli v rokoch 2006-2011 a odštartovali hviezdnu kariéru Miley Cyrus. 

Zaujíma ťa, čo aktuálne stvárajú a ako vyzerajú tvoje obľúbené postavy zo seriálu? Čítaj ďalej!

MILEY CYRUS aka Miley Stewart aka Hannah Montana sa po konci seriálu stala jedným z najskloňovanejších mien v Hollywoode. Za tie roky dropla 7 štúdioviek, vypredala kopec svetových turné a jej songy počúvame už iba z prvých priečok hitparád. Nezabudla však ani na svoju hereckú kariéru, keď sa objavila vo filmoch LOL, Posledná pieseň či v epizóde seriálu Black Mirror! Miley sa tiež činila aj vo vzťahoch – za ten čas pri sebe vystriedala fešákov ako Nick Jonas, Justin Gaston, Patrick Schwarzenegger, no a má za sebou aj turbulentný 9-ročný vzťah s Liamom Hemsworthom, ktorý definitívne spečatila svadbou v decembri 2018, aby potom v auguste 2019 požiadala o rozvod. No. Odvtedy bývalá Disney hviezda randí so sympošom Codym Simpsonom! :3

EMILY OSMENT hrala najlepšiu kamošku Hannah Lilly Truscott. Emily sa po skončení showky objavila v mnohých málo známych filmoch a seriáloch, dropla 3 štúdiové albumy, no a aktuálne si čerpá dovolenku a študuje na výške! 

MITCHEL MUSSO stvárnil Olivera Okena a na herectvo pochopiteľne nezanevrel. Vydal dva albumy a v roku 2011 ho policajti pristihli pri šoférovaní pod vplyvom alkoholu! Mitchel sa odvtedy ukľudnil a užíva si život detskej hviezdičky na dôchodku! 

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.