Ani nám sa nechce veriť, že prešlo už neskutočných 10 rokov, odkedy stál Harry Styles pred porotcami speváckej súťaže X FACTOR! V redakcii sa nám zdá, že to bolo včera a neveríme, že čas letí tak rýchlo!

Harry ináč vydal koncom roka štúdiovku FINE LINE, posledný singel WATERMELON SUGAR vyšiel len v máji! Harry by mal podľa našich informácii v súčasnosti dokončovať svoj druhý dokument z jeho života. Mal by niesť rovnaký názov ako jeho najnovší album. Viac zatiaľ nevieme!

Spolu s fanmi sme poctivo sledovali Harryho cestu z detskej hviezdy k dospelému talentovanému umelcovi. A že sa chalanisko za ten čas aj riadne činil – vydal 5 štúdiových albáčov, zorganizoval hneď niekoľko svetových turné, zlomil kopec rekordov a s 1D pozbieral všetky dôležité hudobné ceny.

No a okrem toho stihol vydať dve sólové LPčka a zahrať si v skvelom vojnovom filme Dunkirk!

Harry nám vyrástol pred očami a teraz prišiel čas na to, aby sme si ho pripomenuli na jeho úplných začiatkoch. Pozri si spolu s nami v galérke jeho neskutočnú transformáciu z nevinného chalaniska v popovú hviezdu :3!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.