Stačili im štyri mesiace spolu aby zistili, že sa chcú zobrať! Reč je o Demi Lovato a Maxovi Echrichovi, ktorí sa zasnúbili. Radostnú správu oznámila speváčka na svojom Instagrame, kde sa pochválila fotkou so snubákom, ktorý je neprehliadnuteľný vďaka obrovskému diamantu.

“Bola to láska na prvý pohľad. Nedokážem to nikomu, kto sa s tým nikdy nestretol, poriadne vysvetliť, ale našťastie to bolo z tvojej rovnaké. Nikdy som sa necítila tak bezpodmienečne milovaná. Nikdy ma nenútiš byť niekým, kým nie som. A vďaka tebe chcem byť tou najlepšou verziou seba samej. Som poctená, že ti môžem dať svoju ruku. Milujem ťa viac, než dokážu nejaké fotky zachytiť a neviem sa dočkať na to, kedy si s tebou založím rodinu. Milujem ťa naveky, miláčik. Konečne budem oficiálne niekoho partnerkou,” rozpísala sa nadšená Demi. Z tejto správy sa úprimne tešíme, pretože Demi si zaslúži byť konečne šťastná!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.