To najhoršie sa potvrdilo. Záchranári našli v rieke Piru telo herečky Naya Rivera. Stalo sa tak po šiestich dňoch od jej zmiznutia. Zhodou náhodou našli jej telo presne na siedme výročie od smrti jej hereckého kolegu Coryho Monteitha.

“Zhromaždila dostatok energie, aby dostala svojho syna späť na loď, ale nie dosť na to, aby zachránila seba,” povedal na tlačovke šerif miestnej polície, podľa ktorého jej telo našli vďaka tomu, že vyplávalo na hladinu jazera.

Rodina aj exmanžel herečky boli každý deň pri jazere a dúfali, že sa nájde živá.

Podľa vyšetrovania si Naya so synom prenajali loď. Dieťa záchranárom povedalo, že sa išli okúpať do vody. Keď sa vrátil na loď, videl, ako jeho mama zmizla pod vodou. Naya na sebe nemala záchrannú vestu. Rodina ju naposledy videla krátko pred jej zmiznutím, keď spolu volali prostredníctvom videohovoru na FaceTime. “Je to veľké utrpenie a veľmi ťažké obdobie pre jej rodinu, ktorá bola každý pátrací deň pri jazere,” povedal šerif. Príčinu jej smrti zatiaľ nepoznajú a nevedia ani, čo sa počas kúpania odohralo a prečo sa Naya utopila. “Je to záhada,” uzavrel šerif.

Tlačovka polície po nájdení tela.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.