Už niekoľko týždňov sa Robert Pattinson izoluje v byte v Londýne so svojou priateľkou. To mu však nebránilo poskytnúť online rozhovor pre magazín GQ. Okrem iného prezradil aj to, že kvôli svojej úlohe vo filme o Batmanovi, ktorý sa už mal natáčať, no korona zmenila tvorcom plány, odmieta cvičiť. Robovi sa nepáči, že filmový priemysel žiada od hercov, aby mali neprirodzene vypracované telá.

Nastavil sa tu taký precedens. V sedemdesiatych rokoch toto nikto nerobil. Dokonca ani James Dean nebol vyrysovaný,” povedal Pattinson. “Kvôli Batmanovi mám naplánovaný jedálniček. Vďaka Bohu. Neviem, čo by som si počal bez toho. Jedávam napríklad ovsené vločky s vanilkovým proteínom, stačí premiešať. Je to také ľahké ako jesť priamo z plechovky. A to aj bežne robievam. Len nalejem tabasko do konzervy od tuniaka a vypijem to,” prezradil Rob.

Čiže, ak ste čakali, že v kostýme Batmana bude skrývať vymakané telo, ste na omyle. Robert na to kašle a nemá v pláne prejsť nejakou veľkou zmenou. Aspoň že mal v sebe toľko, že pre GQ nafotil zo svojho bytu nové fotke, ktoré si môžeš čeknúť v galérii.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.