Miley Cyrus prekvapila svet a fanúšikov, keď v rozhovore pre podcast The Big Ticket uviedla, že sa už pol roka nedotkla alkoholu. Abstinovať sa nerozhodla len tak, ale viedli ju k tomu dve dôležité veci. “Po minulom roku je pre mňa veľmi dôležité žiť triezvy život,” povedala Miley s tým, že jedným z dôvodov jej abstinencie je operácia hlasiviek, ktorú koncom minulého roka absolvovala.

“Po operácii som mala štyri šialené týždne, kedy som nemohla rozprávať. Práve operácia bola zo začiatku dôvodom mojej abstinencie. Ale veľa som premýšľala o mojej mame. Bola adoptovaná a zdedila som po nej pocity odvrhnutia a chtíč byť žiadaná a oceňovaná. Rovnako som sa musela pasovať s tým, že rodičia môjho otca sa rozviedli, keď mal 3 roky a musel sa sám vychovávať. Moja rodina má preto veľa problémov so závislosťou a duševným zdravím. Až keď porozumieme minulosti, môžeme rozumieť prítomnosti a budúcnosti,” vysvetľuje Miley, ktorá sa tak vzdala alkoholu aj kvôli rodine. “Čo na tom najviac milujem je, že sa zobudím a som stopercentne prítomná, stopercent času. Nechcem sa zobúdzať grogy, chcem vstávať pripravená,” uzavrela.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.