Dajú si tetovanie?

0
1211

Čo im práve ide v sluchátkach? Akú úlohu by si najradšej zahrali vo filme? Čo majú spoločné so svojimi seriálovými postavami? Čo všetko riešia chalani zo seriálu NAŠI?

3H4A1175

K: Stále viac hviezd má tetovania. Čo ty na to? Nechystáš sa na nejaké?

GREGOR: Chystám sa dať si o rok na konci školského roka, mám už nejakú predstavu, ale dovtedy mám ešte dosť času uležať si to v hlave.

20180628_145557

DAVID: Zatiaľ nemám. Možno nejaké malé by som si dal, ale vôbec neviem, čo by to malo byť. Som s tým v poho, veľa ľuďom sa to hodí, vyjadruje to ich osobnosť. Piercingy sa mi ale nepáčia…

david

MAX: Tetovanie a kerku zatiaľ nemám a asi ani tak skoro mať nebudem. Neodsudzujem to, ale zatiaľ som tomu neprišiel na chuť…

iii

K: Čo ti práve ide v sluchátkach?

GREGOR: Nepočúvam nič konkrétne, vždy to, čo sa mi akurát páči. Napríklad pesničky s dobrým textom, ako Imagine Dragons, alebo čisto len hudbu ako Trap Nation, alebo pesničky z filmov a seriálov. Hudbu počúvam teraz už hlavne v aute, takže sluchátka ani nepotrebujem.

DAVID: Hudbu počúvam každý deň, je to dosť rôznorodé…

MAX: Ja nie som ten typ, ktorý má sluchátka na ušiach pomaly aj keď spí, ale doma počúvam hudbu celkom rád. Hocičo, čo sa dobre počúva, od rôznych interpretov.

MEGA ROZHOVOR s NAŠIMI máš v OKTÓBROVOM KAMOŠOVI!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.