Najnovšia víťazka SuperStar, Barbora Piešová vydáva kolekciu nahrávok, ktoré v speváckej súťaži zazneli v jej podaní. Vybrané záznamy z jej vystúpení totiž v týchto dňoch vychádzajú na tradičnom posuperstarovskom výbere. Nechýba na ňom ani emotívna superfinálová verzia piesne Next To Me od Imagine Dragons, ktorou Barbora rozplakala nielen porotu na čele s Leošom Marešom, ale slzy neudržala ani ona samotná. Album ponúka aj piesne, ktoré spievala spoločne s ďalšími účastníkmi súťaže vrátane spoločnej skladby desiatky najlepších, Will You Be There od Michaela Jacksona. 

Okrem toho však pred pár dňami predstavila Barbora aj prvý vlastný autorský singel s názvom Dážď, ktorým predznamenáva svoj debutový album. “Pieseň je v mojom štýle, pre mňa nazvanom ‘nádejná hudba’. Text dodáva hudbe silu a gradáciu a to mi dáva zmysel a emóciu,” hovorí o novinke speváčka, ktorá už o pár dní oslávi 20. narodeniny. Po víťazstve v súťaži na nič nečaká a pripravuje ďalšie skladby, ktoré budú na jej debutovom albume. Vydať by ho chcela najneskôr do konca tohto roka.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.