Novinke sme si posvietili na zúbky a vieme všetko, čo potrebuješ vedieť o chystanom pokračovaní!

Fanovia po celom svete prečítali a videli Hry o život už miliónrát. Autorka trilógie Suzanne Collins dokončila novú knihu zo sveta Panemu a my sa už nemôžeme dočkať!

Pôvodná trilógia vyšla v roku 2008 a vykľulo sa z nej jedno z najzaujímavejších čítaní uplynulých rokov. Avizované pokračovanie bude prequel, čo znamená, že sa príbeh bude odohrávať PRED udalosťami z filmov o Hrách o život. V tomto prípade ide o presne 64 rokov! Je teda viac než pravdepodobné, že sa s našimi obľúbenými postavami ako Gale či Peeta už nestretneme. Zatiaľ to vyzerá tak, že nová kniha predstaví skupinu nových hrdinov, do ktorých sa fanovia isto zaľúbia!

Pri dobrých správach však nekončíme – podľa knihy už Hollywood pripravuje aj filmové pokračovanie série a my vieme všetky detaily! 

Zatiaľ čo kniha vyšla v angličtine len minulý mesiac, dátum premiéry nového filmu ešte nie je stanovený. Natáčať by sa ale malo začať čo najskôr po konci celosvetovej pandémie. Posledný film zo série bol uvedený do kín v roku 2015 a štúdio potrebuje, aby ľudia na značku nezabudli.

Kniha aj film ponesú rovnaký názov – THE BALLAD OF SONGBIRDS AND SNAKES, v preklade Balada o spevavých vtákoch a hadoch!

Čo sa týka príbehu, vieme, že sa bude o5 odohrávať počas výročných Hier o život – tentokrát pôjde o 10. ročník!

Podľa našich informácii sa bude nový film točiť okolo 18-ročného Corialanusa Snowa. Bude teda zachytávať obdobie roky pred tým, ako sa z neho stal tyranský prezident Panemu. Mladý Coriolanus je čarovený fešák, a hoci jeho rodina viackrát zakopla, Coriolanus zacíti s prichádzajúcimi Hrami o život príležitosť – stáva sa totiž po prvýkrát mentorom. Táto postava, inak známa ako Prezident Snow, bola celú trilógiu zloduchom, ktorý sa snažil Katniss zabiť. V prequeli by však mal hrať dobráka, čo bude fakt zaujímavé!

Zatiaľ nemáme žiadne info o castu k filmu, isté je len jedno – na režisérsku stoličku sa vráti Francis Lawrence, ktorý pracoval na väčšine filmov pôvodnej trilógie :3!ň

POZOR! ÚRYVOK Z NOVEJ KNIHY BUDEŠ MAŤ AKO PRÍLOHU LETNÉHO MAGAZÍNU KAMOŠA!!!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.