AVRIL hlási nové turné!

0
1137

Po negatívnych správach ohľadom koronavírusu a po zrušení všetkých koncertov, vrátane toho Avrilinho, prišli nové, oveľa lepšie správy! Nové dátumy turné sú konečne zverejnené.

Avril Lavigne sa preslávila najmä svojím prvým albumom Let Go, ktorý vydala v roku 2002. Patrila medzi najikonickejšie speváčky v rokoch 2002 až 2008. Počas týchto rokov stihla vydať tri albumy Let go, Under My SkinThe Best Damn Thing. S tromi albumami prišli aj tri turné po celom svete. V roku 2011 a 2013 vydala ďalšie dva albumy  Goodbye LullabyAvril Lavigne. Tieto dva albumy už sa však tak slávnymi a populárnymi nestali, aj keď na to mali predpoklady. Aj s týmito albumami Avril vyšla na turné po celom svete. Počas jej The Avril Lavigne Tour sa však speváčka nakazila lymskou boreliózou, ktorú jej spôsobil kliešť. Symptómy lymskej boreliózy sú nádcha, bolesti hlavy, zmeny chutí a vôní, sucho v hrdle, nevoľnosť, zvracanie, bolesť brucha, úbytok na váhe, ťažkosti s dýchaním, bolesť hrudníka, zmeny nálad, depresie, samovražedné myšlienky, prerušovaný spánok, zábudlivosť, problémy s pozornosťou, zahmlené videnie, bolesť v ušiach a ďalšie. Po tejto udalosti zostalo po Avril ticho a nikto nevedel, čo sa deje. Až po čase Avril dala na sociálnych sieťach vedieť, čo sa stalo a fanúšikovia jej začali posielať povzbudivé správy a komentáre.

Avril počas piatich rokov ticha však postupne pracovala na novom albume, ktorý vydala vo februári v roku 2019. Album dostal názov Head Above Water a zožal veľký úspech. Dostal sa na prvé miesto vo svetovom rebríčku iTunes.  Až po pár mesiacoch od vydania albumu Head Above Water, v septembri 2019 sa Avril  vybrala na turné po Amerike a na začiatku roka 2020 plánovala navštíviť aj Európu, Áziu, Čínu a Japonsko.

Všetky plány o Head Above Water TOUR ale prekazil koronavírus a tak ostali fanúšikovia po celom svete smutní a sklamaní. Avšak negatívne správy vystriedali šťastné a veselé správy o nových termínoch. V pražskej O2 Arene vystúpi 17. marca a vo Viedni 18. marca.

Záhadou je, prečo Avril svojmu turné v roku 2021 neponechala pôvodný názov, ale zmenila ho na avril lavigne tour 2021. Povráva sa, že speváčka vydá nový album, a tak turné nebude venované iba albumu z roku 2019, ale aj tomu novému. Všetko sú to však len teórie fanúšikov a nevie sa, čo je pravda.

 Little Black Stars, teda fanúšikovia Avril, sa dočkali ale veľa online koncertov s jej najnovšou skladbou We Are Warriors. Avril dokonca na online koncertoch predviedla pesničky ako Head Above WaterKeep Holding On. Piano verziu piesne It Was In Me nachvíľu zavesila na sociálne siete, ale keď do nahrávania nechcene a nevedomky vbehla jej kamarátka, na jej želanie video musela stiahnuť. Aj tak sa video dá, vďaka fanúšikom, však nájsť na YouTube a podobných platformách.

V rozhovoroch povedala, že chystá novú hudbu, takže sa máme naozaj na čo tešiť!

Veríme, že už nič negatívne nepríde do cesty a Avril aj ostatní speváci budú môcť vyjsť na koncerty a fanúšikovia si budú môcť opäť užívať ich hlasy a piesne naživo a plniť si svoje sny.

Pripravila: Maťa

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.