Tak a je to oficiálne! Gigi Hadid čaká so Zaynom Malikom bábätko. Ako zvládajú tehotenstvo?

“Najradšej by sme to oznámili inak, no sme neskutočne nadšení a happy a šťastní za všetky priania a podpoju,” povedala Gigi v televíznej showke začiatkom mája, keď svoje tehotenstvo zvestovala Amerike. Bulvár o tom vedel už niekoľko týždňov, no informáciu zverejnil len deň pred Giginým vystúpením v telke. “Stále nedokážem uveriť, že naše malé tajomstvo sa dostalo k bulváru,” povedala jej mama Yolanda Hadid. “Ale samozrejme sa všetci moc tešíme. V septembri zo mňa bude babka a verím, že mi to pomôže, keďže som sama len nedávno prišla o mamu. Verím, že je to súčasť kolobehu života a jeho krásy. Jedna duša odchíde a ďalšia príde. Sme veľmi vďační a požehnaní.”

Podľa našich informácii si Gigi tehotentstvo poriadne užíva. “Zayn je skvelý, neustále sa uisťuje, či je Gigi v poriadku a obskakuje ju,” povedal zdroj z jeho okolia. “Fakt, že sa z neho stane otec, mu na tvár vrátil úsmev. Zdá sa, že je omnoho šťastnejší. Je z neho nový človek a obaja sa už nemôžu dočkať, kým dieťatko príde na svet.” 

Zdá sa, že Gigini rodičia mali spočiatku so Zaynom problém, no keď ho časom spoznali, obľúbili si ho. Dnes chalaniska vítajú v rodine, aj keď priznávajú, že bábo od nich tak skoro nečakali. Zayn oslávil tento rok 27 rokov, Gigi má len 25! 😮

Zayn sa dal dokopy s Gigi ešte v roku 2015, kedy si ich randenie prvýkrát všimol bulvár. Oficiálne sú spolu od januára 2016, kedy Zayn dropol jeden z jeho vôbec prvých sólových singlov – PILLOWTALK. Z páriku sa čoskoro stala téma #1 a odvtedy múti vody anglického bulváru!

V letnom dvojčísle Kamoša, ktoré vychádza už 15.6., nájdeš ináč komplet prehľad mladých celebrodiniek! :3

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.