Obrovský záujem o Eda Sheerana

0
845

Lístky na jeho pražský koncert sa predali takmer okamžite.

Ed Sheeran vypredáva v rámci svojho svetového turné  ÷ Tour vystúpenia po celom svete. Koncertnú šnúru odštartoval v marci minulého roku a v auguste budúceho roku by ju mal ukončiť. Dovtedy však stihne navštíviť ešte veľa miest. Medzi nimi aj Prahu, kde vystúpi  7. a 8. júla 2019 na letisku Letňany. O vstupenky na tieto koncerty bol enormný záujem. Keď sa pred pár dňami spustil predaj na prvý termín jeho pražského koncertu, v prvej minúte od začiatku predaja  stálo vo virtuálnom rade neuveriteľných 33 640  ľudí, ktorí mali záujem o lístky na Eda. Podľa marketingovej manažérky Ticketportalu zaznamenali v jednom okamihu až 100-tisíc aktívnych spojení za sekundu. Stačili tak iba dve a pol hodiny a prvý termín koncertu Eda v Prahe bol beznádejne vypredaný. Podobný, no o niečo menší nápor zažili v Ticketportali o deň neskôr, keď spustili predaj na druhý termín Edovho koncertu.

Rekord padol aj pri predaji vstupeniek na koncert skupiny Metallica.  Ihneď po spustení predaja malo záujem kúpiť si vstupenky na koncert v jednej sekunde 57 000 ľudí. Priemerná denná návštevnosť web stránky bola trojnásobne väčšia a za dva dni sa predalo viac ako 65 000 vstupeniek.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.