Taliansky herec Michele Morrone zrejme ani netušil, čo spôsobí jedinou fotkou zverejnenou na jeho Instagrame. Hviezda filmu 365 Dni postla fotku so svojim kolegom Simonem Sussinom. Obaja sú na nej (minimálne) hore bez a v intímnom objatí. To spôsobilo v ľuďoch zmiešané pocity o ich orientácii, ku ktorým dopomohol aj popis fotky. “Som klamár,” napísal k nej Michele a rozbehla sa búrlivá debata o tom, či je toto jeho coming out a či priznáva homosexuálnu orientáciu.

O niekoľko hodín neskôr uviedol sexsymbol veci na pravú mieru. “Dnes ráno som sa zobudil a ľudia z môjho tímu mi volali, že v médiách je niekoľko článkov o tom, že som potvrdil homosexuálnu orientáciu, lebo sme si urobili spoločnú fotku so Simonem. Simone je však len môj veľmi dobrý kamarát a nakrúcame spolu film. Ľudia, je to len fotka! Nič viac,” vyjadril sa Michele a vysvetlil aj význam popisu jeho ‘kontroverznej’ fotky. “Hereci sú svojim spôsobom klamári v zmysle, že hrajú niekoho, kým nie sú. Preto som to napísal. Je mi ľúto, že to v ľuďoch spôsobilo taký zmätok,” uviedol.

A aj keď sa nakoniec ukázalo, že jeho príspevok nie je žiadnym priznaním a Michele je na ženy, opačne orientovaným ľuďom vyjadril svoju podporu. “Mimochodom, som veľkým podporovateľom celej LGBTI komunity. Je veľa mladých ľudí, ktorí by sa radi priznali, no nechcú tak urobiť kvôli svojej rodine. Ale vedzte, že šťastie je na nezaplatenie,” uzavrel. Btw s fešákom Simonem nakrúca Michele pokračovanie megaúspešného filmu 365 Dni a vyzerá to tak, že sa opäť raz budeme mať na čo pozerať. Naše oči tak nebude tešiť len pohľad na Michelea, ale aj na Simonea.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.