Hviezdy zo SUPERSTAR 2

0
3466

6 nádejných súťažiacich, ktorí majú veľkú šancu prebojovať sa v nedeľu do finálových kôl, sme pre vás exkluzívne vyspovedali!

K. Akú hudbu počúvaš, ktorá je tvoja naj kapela, interpret?

ALICA URCIKÁNOVÁ: Počúvam rôzne štýly hudby, no najradšej mám pochopiteľne pop. Milujem piesne od Julii Michaels, Lewisa Capaldiho či Billie Eillish.

DÁVID JAKUBKOVIČ: Naj interpret je Ed Sheeran, Adam Ďurica. Kapely počúvam rôzne, vymenoval som len dvoch, ktorých počúvam najčastejšie a beriem si z nich príklad. Ale celkovo hudba pre mňa nemá hraníc. Zapáči sa mi čokoľvek nemám problém s popom, rapom, rock, techno, house. S ničím. Počúvam všetko.

DIANA KOVAĽOVÁ: Najviac počúvam Camilu Cabello a Shawna Mendesa.  Mám rada aj Beyoncé, Dua Lipu, Drax Project, Arianu Grande, Christinu Aguileru… Mám rada veľmi veľa interpretov.

GIOVANNI RICCI: Rád počúvam pop ale skôr taký, ktorý nikto nepozná. Je málo popových piesni ktoré sa mi páčia preto musím počúvať tie isté dookola. Keďže produkujem pop (to znamená sedieť za počítačom celý deň a počúvať, zdokonaliť tú istú vec) rád si pustím elektronickú hudbu (EDM). Medzi mojimi obľúbenými EDM patrí San Holo, Flume a Disclosure. Popoví speváci ktorých mám rád sú Ed Sheeran, Lauv a Jeremy Zucker.

JÚLIA KRAMÁROVÁ: Počúvam najviac pop, r&b, soul a jazz. Zbožňujem Beyoncé ona nemá podľa mňa konkurenciu 😍.

TIMOTEJ MÁJSKY: Ťažká otázka. Neuprednostňujem konkrétny žáner či interpreta. Všetko sa to odvíja od nálady alebo toho, čím si momentálne prechádzam. Niekedy mám chuť počúvať iba Coldplay, pre ich úžasné texty a melodické pesničky. Inokedy si vypeckujem The Weeknd, pretože jeho hudba je dokonalý kontrast medzi anjelským hlasom a tvrdým textom. John Mayer prichádza v období, keď chcem na chvíľu vypnúť a ostať sám. Počúvam veľa elektronickej hudby, ktorá inšpiruje moju tvorbu. Najmä Deep House, Tropical House alebo EDM. Ale obdivujem aj takých producentov ako je napríklad  Kygo, Avicii, Flume alebo Calvin Harris. Cigarettes After Sex alebo Sade sú perfektní počas intímnych chvíľ. Celkovo mám ale najradšej playlisty, ktoré si mnoho krát tvorím sám. Pridávam tam z každého rožku trošku. Niektoré mám aj verejné takže ak chcete počúvať to čo ja, vyhľadajte si ma na Apple Music.

K: Aké filmy máš najradšej? Ktorý je tvoja topka?

ALICA URCIKÁNOVÁ: Priznám sa, že viac pozerám seriály, ale čo sa týka môjho obľúbeného filmu je to S Láskou Rosie.

DÁVID JAKUBKOVIČ: Rád si pozrem filmy s Adamom Sandlerom alebo Dwayne Johnsonom.

DIANA KOVAĽOVÁ: Ja nie som veľmi filmová, ale milujem seriál FRIENDS, ten by som mohla pozerať dookola.

GIOVANNI RICCI: Milujem všetky kategórie filmov, preto si vyberám moje obľúbené podľa režiséra. Môj obľúbený režisér je Quentin Tarantino ktorý má filmy ako Pulp Fiction, Django a Kill Bill. Sú to filmy ktoré majú nádherný dej ale hlavne dokonalé dialógy pretože znejú ako veci ktoré by normálny človek povedal. Môj druhý obľúbený režisér je Christopher Nolan ktorý má filmy ako Inception, Interstellar, Memento a Dunkirk. Tieto filmy sú spojené s tematikou ,čas, ktoré ma veľmi fascinuje.

JÚLIA KRAMÁROVÁ: Obľubujem staré česko-slovenské komédie najmä od réžiséra Z.Trošku u mňa vyhrávajú určite série Slunce Seno.

TIMOTEJ MÁJSKY: Sci-fi, Drámy, Horory, Adventure, milujem Disney rozprávaky so slovenským dabingom, přežijem aj romantické pokiaľ to nie je Rosamunde Pilcher a nekonečné zábery na útesy pri mori. Konkrétne top filmy – Shawshank Redemption (1994), The Game (1997). Seriály – Black Mirror alebo Breaking Bad.

K: Ako sa teraz na teba pozerá tvoje okolie? Závidia ti alebo fandia?

ALICA URCIKÁNOVÁ: Pravdupovediac, bola to moja najlepšia kamarátka Veronika, ktorá ma vyhecovala ísť na prvý casting. Kamaráti, rodina dokonca aj mesto, v ktorom bývam, mi počas celej súťaže neskutočne fandia. Za čo som im veľmi vďačná.

DÁVID JAKUBKOVIČ: Ako kto. Niekto pri mne stojí do teraz aj cez tie zlé obdobia a niekto to vzdal hneď pri prvej kríze. Aktuálne po SuperStar sa našlo veľa ľudí, čo to nevedia spracovať a prehltnúť alebo aspoň nechať na pokoji. Väčšinou sa iba šíria blbé reči na moju adresu, no ignorujem ich. Samozrejme že sa našli aj ”priatelia’,’ ktorí tiež nešetria blbými klamstvami o mne. Ale som typ človeka, čo keď má pri sebe toho pravého kamaráta a je iba jeden, tak mi už na tých ostatných toľko nezáleží ako na tom čo somnou prekonal aj búrky a pomáha mi budovať si cestu do raja kde bude on vítaný tiež.

DIANA KOVAĽOVÁ: Všetci mi veľmi fandia a ja som za to veľmi vďačná.

GIOVANNI RICCI: Moje okolie mi nemá čo závidieť takže verím, že mi fandia. Ale všimol som si, že ľudia ktorí sú mi veľmi blízki sa viac a viac odďaľujú odo mňa. Je to pravdepodobne preto, že nemáme už moc čas na seba.  Zase naopak, ľudia ktorí nie sú mi blízki sa správajú ku mne lepšie, pretože vidia že som niečo dokázal.

JÚLIA KRAMÁROVÁ: Moja rodina a blízki kamaráti mi to veľmi prajú, no určite sú aj prípady, kedy mi to ľudia prajú len na oko, ale s tým treba samozrejme rátať 😉

TIMOTEJ MÁJSKY: Pred porotou na kastingu to bolo druhý krát, čo som pred niekým spieval a vôbec prvé vystúpenie s mikrofónom. Čiže pre moje okolie (rodina a kamaráti) to bolo veľké prekvapenie, pretože netušili, že sa nevenujem iba produkcií a hraniu na nástroje. Ja sám som mal trochu strach, lebo som nevedel, či má vôbec o môj spev niekto záujem. Odjakživa som bol zvyknutý tvoriť hudbu sám v izbe, maximálne s jedným človekom. Do SuperStar som išiel vyznať lásku. Nie vyhrať, ani získať nejakú ‘’slávu’’. Chcel som jej len niečo odkázať a budem dúfať, že sa mi raz ozve. Od premiéry Superstar ma začalo na Instagrame sledovať cez 80 tisíc ľudí, čo je pre mňa absolútne neuveriteľné číslo. Rodina a kamaráti mi samozrejme fandia, ale nájdu sa aj ‘’hejteri’’, ktorých som sa ale naučil ignorovať. Taktiež je veľa ľudí, z ktorých mám pocit, že o mňa majú záujem len pre to, že som sa bol ukázať v telke. Pred týmto ma však varovala Eliška. Vlastne celkovo mi dala mnoho rád, ktorých sa držím.

A nezabudni, že megarozhovor máš v aktuálnom špeciálnom DVOJČÍSLE KAMOŠA!!!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.