Už túto nedeľu bude odvysielaná posledná časť SuperVýberu, kedy spoznáme TOP 10 finalistov SuperStar 2020. Veľkolepé živé finálové prenosy sa začnú 24. mája a aj na nich má vplyv aktuálna situácia spojená s koronavírusom. Telky Nova a Markíza sú rozhodnuté dotiahnuť súťaž do konca a aj keď ešte nie je stopercentne jasné, ako budú finálové kolá vyzerať, už teraz vieme, že budú dve a odohrajú sa v pražskom štúdiu Jinonice.

Z TOP 18 sa už túto nedeľu stane TOP10.

Počas tohto obdobia budú superstaristi bývať v hoteli s prísne stráženým režimom, aby sa minimalizoval ich kontakt s verejnosťou. O tom, či budú počas live vystúpení prítomní diváci v hľadisku ešte nie je známe. “Čo sa týka finálových kôl tohto ročníka SuperStar, televízia ešte stále finalizuje plán, ako nakrútiť finálové kolá. Dôležité v tejto chvíli pre divákov je, že robíme všetko pre to, aby bol víťaz prebiehúceho ročníka Superstar známy v plánovanom čase pred letom,” uviedla Lenka Horáková, PR manažérka televízie Markíza. Meno víťaza tohtoročnej SuperStar sa tak dozvieme 31. mája a rozhodnú o ňom diváci prostredníctvom SMS.

Rozhovory s účastníkmi tohtoročnej SuperStar čítaj v špeciálnom dvojčísle Kamaráta – práve v predaji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.