Skupina BTS dočasne pozastavuje svetové turné Map of the Soul kvôli pandémii koronavírusu. Informáciu prinieslo vydavateľstvo Big Hit Entertainment. Už predtým bolo oznámené, že sa rušia alebo posúvajú aprílové termíny turné a najnovšie informácie hovoria o pozastavení celého tour.

“Aj napriek tomu, že sa v niektorých krajinách zlepšili podmienky a vývoj situácie má dobrý smer, nemôžeme urobiť rozhodnutie o pokračovaní turné. Vzhľadom na povahu koncertov a prísne obmedzenia cezhraničného pohybu by bolo náročné pokračovať v koncertovaní a keďže nie je možné predvídať, kedy bude možné začať s vystúpeniami sme sa rozhodli pozastaviť plánované turné. Toto rozhodnutie sme urobili s ohľadom na zdravie a bezpečnosť fanúšikov aj umelcov. O všetkých ďalších zmenách vás budeme informovať,” píše sa vo vyhlásení Big Hit Entertainment. Je tu však aj dobrá správa – a to, že Suga ohlásil spoluprácu s IU.

Suga & IU pracujú na spoločnom songu.

Ak by sa ti zišiel plagát Jimina, máš ho v novom 64-stranovom Kamošovi!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.