Môj život je rozprávka a ja som princezná

0
807

Cardi B je hviezdou najnovšieho vydana magazínu Harper’s Bazaar, ktorý ju nafotil ako princeznú. V rozhovore sa rozkecala nielen o popôrodnej depresii, ale taktiež o svojom živote a o rozchode s otcom jej dieťaťa Offsetom.

  • o rozchode s Offsetom:

“Rozhodla som sa sama. Nikto okrem mňa nerozhoduje o mojom živote. Nechcela som ísť na manželskú terapiu. On to navrhol, ale ja som povedala, že nechcem ísť. Neexistuje žiaden manželský poradca ani nikto, kto by zmenil moje rozhodnutie.”

  • o svojom živote:

” Mám pocit, že môj život je rozprávka a ja som princezná. Predtým som sa zaoberala všetkým – vzťahom, ohováraním. Teraz mám pocit, že nemám čas sa ľuďom zavďačiť. Už sa o nič nestarám – len o moju kariéru a o moje dieťa. Dobre, starám sa o svoju kariéru len kvôli peniazom.”

  • o popôrodnej depresii:

“Myslela som si, že sa tomu vyhnem. Keď som porodila, doktor mi povedal o popôrodnej depresii a ja na to, že sa cítim dobre a nemyslím si, že sa mi to stane. Ale z ničoho nič som cítila na pleciach všetku ťarchu sveta.”

  • o svojom tele:

“Po pôrode sa z nejakého dôvodu stále necítim rovnako ako predtým. Ako by som už nemala ten balans ako predtým. Napríklad v opätkoch už neviem chodiť tak dobre ako predtým. Ale fakt netuším prečo, keďže som teraz tak štíhla, ako nikdy predtým. Jednoducho nepociťujem takú energiu, akú som mala pred tehotenstvom.”

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.