Wikipedia hovorí, že fetišizmus môže byť slepé uctievanie, viera v nadprirodzené vlastnosti predmetov — alebo jedna z porúch voľby sexuálneho objektu. Aké fetiše zažili alebo majú celebs? Čítaj špeci prehľad!

Taká KRISTEN STEWART priznala, že miluje parfém jej expriateľa a aj po rozchode sa zásobí ampulkami s jeho voňou. Nešpecifikovala, ktorý z jej exfrajerov to robil, no priznala, že ju rád lízal pod pazuchami! My tak trošku upodozrievame ROBA PATTINSONA, keďže má podobne ako Kris slabosť na vône! “Nemusí to byť vyslovene parfém, ale páči sa mi vôňa ľudí. Je to zvláštne a určite za to môžu feromóny,” prezradil na seba!

Frontman kapely Fall Out Boy PETE WENTZ priznal, že to rád robí pred zrkadlom! Nepovedal, či sa radšej pozerá na holku alebo na seba, ale povedal tiež, že aj chalani sú dobrí bozkávači! 😮

SHIA LABEOUF miluje, keď ho niekto ťahá za vlasy, HUGH JACKMAN zase priznal, že dáme rád spraví v rámci predohry showku v podobe striptízu a lapdancu! 

JUSTIN TIMBERLAKE povedal, že počas turné má najradšej rýchlovky so svojou priateľkou Jessicou Biel a napríklad taká CHRISTINA AGUILERA má rada roleplays a bola ináč veľmi konkrétna – jej najobľúbenejšia je na pacientku a lekára hh!

SCARLETT JOHANSSON nemá nič proti intímnostiam v aute! “Podľa mňa je auto na lásku úplne mega. Keby to malo byť o tom, že ideme robiť niečo šiši a zvrátené a sexi a nie je čas, zadné sedadlo je vždy poruke!” povedala.

Spevák ENRIQUE IGLESIAS a raperi LUDACRIS a PHARRELL priznali, že ich hrozne vzrušujú ženské nohy! 😮

AMY WINEHOUSE, chýbaš nám! Jej ex Jonathan Jeannevol na ňu nakecal, že sa vyžívala v spankingu. To je, keď niekoho biješ. Po zadku a tak hh!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.