Ariana Grande je Ženou roka 2018

0
1699

Titul jej udelil magazín Billboard.

Ariana Grande má po minuloročnom teroristickom útoku na jej koncerte za sebou ďalší ťažký rok. Po dvojročnom vzťahu sa rozišla s Macom Millerom, ktorý sa koncom leta predávkoval a zomrel. Stihla sa tiež zasnúbiť a po pár mesiacoch zásnuby odvolať. Preto sa magazín Billboard rozhodol oceniť ju titulom Žena roka 2018.

“Ariana si tento titul absolútne zaslúži. Je hviezda, ktorá má vlastné pravidlá, má odvahu, vlastné presvedčenia a  pevne si stojí za svojimi rozhodnutiami vo svete, ktorý často nie je naklonený takýmto prejavom sily mladých žien,” odôvodnil zástupca Billboardu Ross Scarano. Ari sa okrem hudby venuje aktivizmu, boju za ľudské práva, proti diskriminácii či rasizmu a za práva komunity LGBTQ. Ocenenie, ktoré minulý rok získala Selena Gomez a predtým napríklad aj Lady Gaga, Taylor Swift či Madonna, si Ariana prevezme 6. decembra v New Yorku na slávnostnom podujatí Women In Music.

Medzičasom stihla Ariana zverejniť nový singel aj s videoklipom – Breathin.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.