HOPPER žije!

0
1479

Po Stranger Things jednotke sme sa po roku dočkali dvojky a po dvoch rokoch prípravy Netflix prišiel aj s treťou sériou. Nedávno sme sa však dozvedeli info, že sa pracuje aj na štvrtej sérii, ktorá by mala vyjsť už v roku 2021!

Stranger Things je seriál, ktorý sa odohráva v meste Hawkins a ktorý poukazuje na životy niekoľkých detí, ktoré sú vystavené cudzím veciam, ako môžeme vedieť už z názvu.

V prvej sérii sme mali možnosť vidieť príbeh štyroch kamarátov Willa, Mikea, Lucasa a Dustina. Jedného večera Will odchádza od kamarátov a na ďalší deň sa všetci dozvedajú, že zmizol. Celé mestečko začne po Willovi pátrať ale jediné, čo nájdu je dievča, Eleven, ktorá má nadprirodzené schopnosti a stane sa jediným vodítkom k nájdeniu Willa.

V druhej sérii, kedy od Willovho zmiznutia ubehol už takmer rok sa situácia v Hawkinse ešte stále neupokojila a Will čelí ďalšej hrozbe. Willa zachránili, no málo ľudí vie, čo sa v skutočnosti stalo. Potom, čo zistia, že Will je stále pod vplyvom bytostí z Upside Down, sa jeho priatelia a rodina dozvedia o väčšej hrozbe ich vesmíru.

Po zničení hrozieb zo sveta Upside Down sa zdalo, že bude všetko v poriadku, až kým jedného dňa v mestečku neprišiel ďalší zlom. Nové obchodné centrum. Miesto, kde sa odohrávala veľká časť tretej série. Miesto, ktoré bolo novo postavené ale zároveň aj tam museli ľudia čeliť nebezpečenstvu, ktoré napáchali… krysy.

Veľa ľudí ostalo na konci tretej série sklamaných, pretože si obľúbili jednu z postáv – Hoppera, ktorý bol v seriáli známy ako hlavný policajt a chránil ľudí, ktorí boli ohrození. Zdalo sa, že postave bude po úspešných troch sériách koniec. Fanúšikovia Stranger Things si Valentín užili možno ešte viac ako tí ostatní, pretože Netflix dal von trailer, v ktorom sa dozvedáme, že sa oficiálne môžeme tešiť na štvrtú sériu, v ktorej sa nakoniec objaví aj postava Jim Hopper! Veľké prekvapenie sa spojilo s obrovským nadšením a fanúšikovia sa už nemôžu dočkať kedy si sériu budú môcť pozrieť. Presný dátum však ešte nie je známy.

Veľmi sa tešíme a veríme, že štvrtá séria bude mať minimálne taký úspech ako tie predchádzajúce.

Pripravila: Maťa

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.