Máme pre teba čerstvú várku hercov, hudobníkov a modelov, o ktorých budeme v roku 2020 isto počuť! 

ALEXA DEMIE je herečka, ktorá sa zviditeľnila vďaka postave Maddy v seriáli EUPHORIA. Ako už iste vieš, HBO aktuálne točí pokračovanie a Alexa v ňom nechýba. V januári jej tiež vyjde film WAVES, ktorý je horúcim kandidátom na Oscara!

Speváčka CELESTE vyhrala minulý rok súťaž Brits Rising Star, v ktorej kedysi zvíťazila napríklad aj Florence Welsh! Celeste spieva soul, narodila sa v Brightone a má britsko-jamajské korene. V apríli bude na tour a debutový album holke vyjde ešte tento rok!

Herečku LASHANU LYNCH poznáš ako pilotku Mariu z Captain Marvel, no a najnovšie sa objaví po boku Daniela Craiga v apríli v jeho poslednej bondovke NO TIME TO DIE!

Silný rok bude mať aj herečka MORFYDD CLARK, ktorá zahviezdila ako podlá Sestra Klára v seriáli Jeho temné hmoty. JTH dostanú druhú sériu, no Morfydd už teraz v januári hviezdi v novej netflixáckej verzii Draculu!

Herečka HUNTER SCHAFER aka Jules z Euforie točí už druhú sériu a ako transgender žena bojuje za práva svojich aj v občianskej sfére!

Hudobníčka BEABADOOBEE, vlastným menom Bea Kristi, je ďalším skvelým objavom z Británie. Holka má len 19 a vo februári na ňu čaká aj turné. Jej snový lo-fi pop je ovplyvnený 90-tymi rokmi a je to fakt pecka!

AJOK MADEL je modelka, ktorá má za sebou len ročné skúsenosti, no je menom na každých perách v módnom priemysle. Ajok sa narodila v keňskom utečeneckom tábore, s mamou sa pred časom usadili v Austrálii. Ajok sa podarilo ako 19-ročnej pracovať pre Alexandra McQueena či Toma Forda a tento rok o nej isto budeme ešte počuť!

Ďalšie mená, ktoré sa do zoznamu nezmestili: modelka EVIE HARRIS, herečka TAYLOR RUSSELL či modelka SACHA QUENBY!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.