Chystá pre nás nový projekt! Separ sa istú dobu venoval skupine DMS, s ktorou vydal v priebehu posledných dvoch rokov albumy Prepáčte a MDMS. Teraz nadišiel čas na jeho sólovú tvorbu a fanúšikom predstavil titulný singel OG z rovnomenného pripravovaného albumu, ktorý vyjde 4. apríla.

“Čo znamená to OG je veľmi častá otázka. Doslovný predklad je Original Gangster alebo Old Gangster. No táto skratka sa v rape pužíva aj ako označenie ľudí, čo sú v tom dlho a spravili pre tú kultúru veľa. Niečo ako zakladatelia toho celého, ktorí patria skôr k starej škole. Ja si dovolím povedať, že na Slovensku som jeden zo základných pilierov celého tohoto žánru… Ak sa mýlim, prepáčte,” vysvetľuje Separ. “Celý tento album sa nesie v tomto duchu. Je to fúzia všetkého, čo som kedy nahral. Dal som tomu dnešný sound a prepracoval flowy, ale je to v podstate Buldozer 2. Teším sa, keď to vyleze von,” uzavrel Separ, ktorý je na scéne už 15 rokov a vrátane projektov, ktoré vydal so svojou skupinou pôjde o jeho už 10. albáč.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.