Hviezda Twilightu Kellan Lutz a jeho manželka Brittany Gonzales prežívajú veľmi smutné obdobie. V šiestom mesiaci tehotenstva prišli o bábätko, na ktoré sa už tak veľmi tešili. O zdrvujúcej správe informovala Brittany emotívnymi slovami.

“Dievčatko, bolo mi cťou a potešením byť tvojou mamou týchto posledných šesť mesiacov. Robila som, čo som mohla a prežívala som neskutočnú radosť zakaždým, keď som na monitore uvidela tvoju malú tváričku a keď som cítila tie drobné kopance. Neviem, prečo sa to stalo takto, ako sa to stalo, ale jedna moja časť nachádza taký obrovský pokoj, keď viem, že si nikdy nezažila bolesť či trápenie a nikdy ani nezažiješ. Si v Ježišových rukách a raz sa s tebou stretneme. Uvidíme sa v nebi… tvoja mamička ťa tak veľmi ľúbi,“ napísala Brittany a poďakovala Kellanovi za to, že je najúžasnejší manžel a že bol celý čas pri nej.

K strate dcérky sa potom vyjadril aj on. “Moja Wonder Woman. Tento týždeň to bola šialená húsenková dráha plná emócií. Hlboký žiaľ som dostal na úplne inú úroveň, ale som vďačný za posledných šesť mesiacov a za tú samotnú cestu. V živote nemusíme dostať odpovede na všetky naše otázky, ale navždy budeme veriť! Boh nás uzdraví,“ odznelo od Kellana. Dvojici v tomto ťažkom období prajeme veľa síl a dúfame, že sa vytúženého dieťatka dočkajú čo najskôr.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.