Jeho debutový album WALLS vyšiel koncom januára a my máme pre teba horúce interview!

K: Čo môžeme očakávať od tvojej novej dosky?

-Verím, že som dobrý textár, lyricky je ten album úprimný a reálny, miestami až necitlivý. Hudobne je tak živý a organický, ako som ho len mohol nahrať. Je tam veľa gitary, s výsledným zvukom som spoko.

K: Máme za názvom WALLS = STENY hľadať nejaký skrytý význam?

-Je to jeden zo songov na albume, vlastne jeden z mojich najobľúbenejších. Myslel som, že ten názov je dostatočne provokačný.

K: Priznal si, že ťa hudba akosi prestáva baviť. Nakopla ťa práca na albume?

-Určite aj to, plus disciplína. Potreboval som objaviť svoj zvuk. Kedysi som sa spoliehal na rádio, že mi doručí kvalitnú hudbu, dnes ju musíš hľadať sám. Objavil som kopec nových vecí a tie ma dobili energiou.

K: Zo zverejnených songov TWO OF US a WE MADE IT cítiť, že si to ty…

K: Autenticita je pre každého z nás umelcov kľúčová. Nikto ti to neuverí, ak to nie si ty. Všetci to prekuknú, ak to nie je úprimné umenie.

K: Povedz nám o svojich textoch.

-Môj textársky štýl je veľmi autobiografický, inšpirovaný mojím životom. Niekedy mám pocit, že som až príliš úprimný. Myslím, že hlavne vďaka prostrediu, v ktorom som vyrastal, nemám problém o sebe otvorene hovoriť.

K: Na ktorý song z albumu si najviac hrdý?

-KILL MY MIND je hudobne ukážka toho, čo by som chcel robiť. Reprezentuje to všetko, čo ma baví. WALLS je avšak, úprimne, mojím najobľúbenejším songom. Je úprimný a krásny. Použili sme tam živé struny, ktoré super dokresľujú celkovú atmo.

K: Tento rok ťa čaká aj svetové turné, najbližšie k nám budeš už 16.3. v Berlíne. Na čo sa tešíš najviac?

-Hlavne na to, že idem s kožou na trh a budem sa môcť všetkým predstaviť naživo. S 1D sme mali stovku vystúpení ročne, takže vypadnúť z toho bola drastická zmena. Teším sa na živú odozvu publika na veci, na ktorých som robil posledné roky!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.