Už tento mesiac zahviezdi Jim Carrey vo filmovej adaptácii hry Ježko Sonic. Film teraz vo veľkom promuje a počas jedného rozhovoru prišla reč aj na jeho legendárny a mega úspešný film Maska z roku 1994. Je totiž len ťažké uveriť, že tak vydarený a originálny film sa ani po vyše dvadsiatichpiatich rokoch nedočkal pokračovania.

Jim ale nevylučuje, že by sa tak nemohlo v blízkej budúcnosti stať. “Pri robení filmov nemyslím na pokračovania a podobné veci. Tak napríklad Sonic sa na to hodí, pretože sme ešte charakter Robotnika nerozvinuli naplno. Čo sa Masky týka, viete, záležalo by na režisérovi. Záleží fakt na režisérovi. Nechcem to urobiť len preto, aby sme to spravili. Išiel by som však do toho, ak by to bol nejaký šialený vizionársky tvorca,” prezradil Jim a my veríme, že sa nejaký ten šialený vizionársky tvorca nájde a pri pokračovaní Masky sa pobavíme ešte viac, ako sme sa bavili pri jednotke.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.